adana kose takimi yikama protapis

Adana’da köşe takımı yıkama hizmeti, ev hanımları tarafınca evde yapılamamaktadır. Çünkü bu işlem endüstriyel tipte teçhizat gerektirmektedir.
Kimi bayanlar

“Ben köşe takımıma silme işlemi yapıyorum ve temizleniyor”

dese de, işin içine vakum girmediği sürece köşe takımları hep kirli kalmaya mahkumdur. Köşe takımı yıkama hizmetini vererek yaşadığınız ortamı sürekli tertemiz yapma uğraşındayız. Bu sayfamızda köşe takımı temizlik işleminin bir takım bilgilerini aktaracağız. Ayrıca sayfanın sonunda sizin için bir fiyat listesi oluşturduk. Hesabınızı yaparken işinize yarayacağını düşünüyoruz. Hemen hizmet için İletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

adana profesyonel kose takimi yikama protapis

Bu Hizmeti Almalı Mıyım?

Tabi ki almalısınız. Çocuk bakımı, eğlence, alışveriş ve aile ile ilgi gibi olgular varken birde köşe takımı yıkama ile mi uğraşacaksınız? Elbette hayır. Hem bu uygulama evde kendi başınıza yapabileceğiniz bir işlem değildir. İyisi mi? Bize hemen WhatsApp aracılığıyla yazın bu hizmeti size makul fiyatlarla sunalım.

Benim Köşe Takımım Tertemiz Olmalı

Köşe takımınızın gerçek bir temizliğe kavuşması için uygulanacak temizliğin sıradan olmaması gerekmektedir. Sıradan derken

 • Vücudunuz ve köşe takımınızın kumaşına zarar vermeyecek temizlik ürünleri kullanılması
 • Köşe takımı kumaşını zedeleyecek bir işlemin uygulanmaması
 • Ağartıcı özelliğe sahip solüsyon kullanılmaması

Gibi sıradanlıkla işlem gören köşe takımları, ikinci senesine varmadan spotçu kapısına düşmekte. Zinhar bu duruma düşmek istemezsiniz. Kurumsal bir marka olarak biz burada hizmet için hazırız!

Köşe Takımım Nasıl Yıkanıyor?

Köşe takımı yıkama denilince, aklınıza “yıkama kelimesinden ötürü” fazlaca su ile yapılan işlemler gelebilir. Tam aksini şuanda düşünmeye başlayın. Geriye yaslanın ve profesyonel köşe takımı nasıl yıkanıyor? Hemen okumaya başlayın.

kose takimim temizlendikten sonra ben

Kumaş Yüzeyi Pürüzsüz Olmalı

Minik bir el cihazı ile köşe takımı yüzeyinde bulunan tüylenme ve tiftiklenme gibi negatif görüntü oluşturan maddeleri kırpıyoruz.

Takım Tozdan Arınmalı

Elektrikli süpürge ile koltuk yüzeyinde bulunan tüm toz emilerek kirsiz bir yıkamaya hazır edilmiş olunur.

Yüzey Şampuana Doymalı

Makine ile her bölgeye eşit olarak püskürtülen şampuan, kumaş yüzeyindeki leke ve kirlere savaş açmaya başlayacaktır. Bu biraz “3-5 dk.” sürebilir. Yani beklemek gerekmektedir.

Kumaş İyice Ovulmalı

El ile ovulan yüzey, insan gücünün yettiği kadar temiz olacaktır. Lakin motorlu fırçalama makinesi ile fırçalanan yüzey daha da temiz olabilmektedir.

İlk Vakum Uygulanmalı

Yüzeye çıkan lekeli şampuan vakumlama ile makineye tahliye edilmektedir.

Durulama Yapılmalıdır

Köşe takımınızın şampuan ve köpüklü bir biçimde kurumasını istemezsiniz herhalde.. Bu kapsamda kumaş yüzeyine sade su “durulama amaçlı” püskürtülür.

Son Vakumlama ve Bingo 🙂

Her biri 1200 WATT emiş gücüne sahip toplamda 3 motorlu “3600 WATT” bir emiş gücü, tabiri caizse köşe takımınızı komple içine çekmeye muktedir bir emiş kuvvetine sahiptir.


Adana Köşe Takımı Yıkama Fiyatı

Adana’da köşe takımı yıkama fiyat tablomuzun sizi pek yıpratmayacağını düşünüyoruz. Çünkü sağlıklı bir hizmet asla ucuz fiyatlarla alınamaz. Çünkü

 1. Kumaşınızın renginin solduğunu düşünsenize..
 2. Islanan yerlerden dolayı parkenin kabardığını düşünsenize..
 3. Kullanılan kalitesiz şampuandan ötürü vücudunuzun ters tepki gösterdiğini düşünsenize..

İyisi mi? Siz güvenilir bir köşe takımı yıkama işlemini Adana’da bizden alın başınız ağrımasın. 🙂 Ha unutmadan; Sizden evvel bu hizmeti alan kişiler 👉 Müşterilerimiz isimli sayfada düşüncelerini yazmıştır.

 • İşlem
 • Köşe Takımı Yıkama Standart
 • Köşe Takımı Yıkama Profesyonel
 • Ücreti
 • 75 TL
 • 160 TL
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir